sobota, 30 października 2010

ATSowy mikser :-)


Poznański „trajb” Ouled Nail (czyli mój zespół) serdecznie zaprasza na (cykliczną, mamy nadzieję) imprezę pod tytułem „ATSowy mikser”. Jeśli masz ochotę potańczyć ATS i „pomiksować” się z innymi tancerkami w nieformalnej i sympatycznej atmosferze – przyjdź i dołącz do nas!

O co chodzi?
„ATSowy mikser” to spotkanie, podczas którego tańczymy ATS w formacie Fat Chance Belly Dance przeznaczone dla tancerek, które chcą spróbować swoich sił w improwizacji poza sceną lub zwykłymi lekcjami tańca, w intymnej i przyjaznej atmosferze. Podczas „miksera” tylko tańczymy – nie pouczamy, nie oceniamy, po prostu tańczymy i cieszymy się tym, że nie znając się dobrze możemy ze sobą poszaleć przy muzyce.

Dla kogo jest „mikser”?
Zapraszamy wszystkie tancerki, które znają zasady i przynajmniej podstawowe figury ATS w formacie Fat Chance Belly Dance niezależnie od tego, jaki poziom techniczny reprezentują.

W co się ubrać?
W coś wygodnego, stroje ATSowe nie są wymagane, ale jeśli ktoś ma ochotę wystąpić w pełnym „rynsztunku”, albo przetestować w warunkach „bojowych” nowy kostium, niech śmiało zabierze go ze sobą. Saggaty są mile widziane J

Co oferujemy?
Salę, miłe towarzystwo, muzykę, wspólny taniec, babskie ploty przy kawie, herbacie i ciasteczkach w przerwach między tańcami.

Kiedy?
6.11.2010, w godzinach: 13:00–14:30

Gdzie?
klub Joga Poznań, ul Grochowe Łąki 3

Ile to kosztuje?
15 zł

Ponieważ będziemy mogły wynająć salę tylko wtedy, gdy zbierze się minimalna liczba osób, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału na adres: mikser@oulednail.com

PS: To mówiłam ja, Herbi - w razie, gdyby tego bloga czytały też jakieś tancerki ;-) Zapraszam, będziemy się świetnie bawić :-))

4 komentarze:

agata pisze...

W pierwszej chwili pomyślałam, że chodzi o jakieś urządzenie kuchenne :P (w kwestii tańca ignorantką jestem...)
Pozdrawiam, zaglądaczka Agata

brezzykelly pisze...

fajnie ze macie takie spotkania..tez bym chciała uczestniczyc w takiej imprezie ale nie moge bo mam zaplanowana biopsje:(.... ale moze i dobrze ja jestem samoukiem gdzie ja z moim tancem do ludzi:):) moze kiedys jak lepiej bede umiała tanczyc;)) mam nadzieje ze zabawa bedzie super pozdrawiam:)

CU@5 pisze...

Super!
Szkoda, że w innym mieście. Ponadto brakuje mi jeszcze podstaw...Ale wkręciłam się:) Pozdrawiam!

Herbatka pisze...

Agato - dobre skojarzenie, bo mikser właśnie ma łączyć i miksować różne "składniki", czyli tancerki ;-)

Brezzykelly - trzymam kciuki za biopsję i zajrzyj do nas w grudniu (będzie kolejny Mikser)- właśnie m.in. dla takich osób, jak ty jest ta impreza, żeby przełamać lęki, podpatrzeć coś od innych, mieć okazję do potańczenia bez presji i nie odkładaj tego na "kiedyś, jak będę umiała lepiej tańczyć" - będziesz umiała lepiej tańczyć, jak będziesz tańczyć i tyle, tu nie ma żadnej filozofii, trzeba przyjść i spróbować :-)

CU@5 - jeśli jednak będziesz w okolicach, to przyjdź, to nie jest żadna elitarna impreza dla świetnych technicznie tancerek, tylko okazja, żeby poćwiczyć.