piątek, 12 lutego 2010

myślę sobie, że ta zima musi kiedyś minąć...

Choć chwilowo strasznie mnie "wkurza" ;-) Nie mogę już patrzeć na biel, nie mam ochoty wciągać na siebie tych wszystkich warstw odzieży, chcę założyć kwiecistą sukienkę, rozpuścić włosy i pocałować się ze słońcem. Moja zimowa trauma objawia się również tym, że coraz bardziej gustuję w soczystych kolorach i wyszukuję w sieci blogi, których autorzy mają świetny (choć może mało tradycyjny) gust w tym względzie. Ostatnie wynalazek to {a-black-pepper} Właścicielka tego blogu projektuje różne ciekawe dziergadełka, a kolory dobiera niestandardowo i pięknie, w dodatku ma piękną cerę w kolorze ciemnej czekolady, przy której wszystkie kolory jeszcze bardziej wibrują i czarują oczy. Świetna odtrutka na tę szaro-czarno-białą grafikę za oknem.
A jeśli komuś nadal smutno, to niech sobie posłucha Kasi Nosowskiej i Voo Voo - osobiście zgadzam się z każdym słowem tej piosenki ;-)
Wychylajcie noski z zasp, kochani i węszcie wiosnę, ona musi w końcu przyjść :-)))

4 komentarze:

sekutnica pisze...

kiedy to bedzie ....

lazy daisy pisze...

... zazieleni się, urośnie kilka drzew..." już niedługo, ja już czuję w kościach, bo jasno jest coraz dłużej. A black pepper fajna bardzo. Wrzuciłam ją u siebie do linków.

CU@5 pisze...

dzięki za linka do black pepper, soczyste te zdjęcia, faktycznie takie pełne koloru.

Zulka pisze...

Przyjdzie na pewno :)