piątek, 26 grudnia 2008

ogłoszenia "parafialne" ;-)

Okropnie zaniedbałam odpowiadanie na wasze komentarze, a nawarstwiło się ich trochę i pytań różnych i wypowiedzi, na które wypadałoby zareagować, więc teraz nadrabiam hurtem i w poście, bo część komentarzy już dość dawno była.
Przede wszystkim wszystkim dziękuję za życzenia świąteczne - to, że nie obchodzę Bożego Narodzenia nie znaczy, że nie jest mi miło, gdy ludzie o mnie pamiętają - jest mi bardzo miło :-)

Brahdelt - pas do tańca fajny, bardzo ATSowy, "klasyczny" można powiedzieć :-)

Kath - chyba nie ma szans, żeby Smok został etatowym testerem włóczek, ale te Kid Mohairy z YarnParadise mają dużą domieszkę sztuczności i są bardzo miłe w dotyku. To chyba też ważna wiadomość dla Joanny, która pytała, czy nie są gryzące.

Fiubździu - gratuluję nowego pasa do tańca :-) Bardzo chętnie złożę z tobą zamówienie w YarnParadise, szczerze mówiąc chciałabym to zrobić już na początku stycznia, jeśli by ci to odpowiadało. Persjanko - może do nas dołączysz?

Lucille - mam nadzieję, że lektura była przyjemna, a szczęka rozdziawiała się od rzeczy przyjemnych.

Grażyno (gracho) - cena wysyłki w YarnParadise jest uzależniona od wagi włóczki, którą kupujesz, ale można sobie wszystko z góry dokładnie skalkulować, ponieważ mają tam specjalny kalkulator, w którym wybierasz wagę włóczki i kraj, a on ci pokazuje, ile kosztowałaby wysyłka różnego rodzaju paczek. Kliknij tutaj i sobie zobacz.

4 komentarze:

lucille pisze...

Nie czytuję nieprzyjemnych i nudnych lektur ;)))))

persjanka pisze...

dolącze:))...teraz bede miala nad czym myslec do poczatku stycznia:)..pozdrawiam ania

antosia pisze...

Herbatko
Wszystkiego dobrego w nadchodzącym 2009 roku, realizacji wielu projektów :))

gracha pisze...

Dzięki. Niestety cena przesyłki jest spora. Z chęcią bym do Was dołączyła, ale mieszkam w Suwałkach, to z pewnością daleko od Was. W każdym razie pozdrawiam i życzę pięknych włóczek i wspaniałych pomysłów na nie w roku 2009. Grażyna